TEKNOSİN HAKKINDA

20 yılı aşkın süredir müşterilerimize Endüstriyel Kodlama ve Markalama alanının en kaliteli çözümlerini sunmaktayız.

Türkiye'nin en geniş ürün ve çözüm portföyüne sahibiz; müşterilerimizin Kodlama ve Markalama alanında tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi hedefliyoruz.

Portföyümüzde yer alan, mürekkepli sistemler (küçük karakterli inkjet, büyük karakterli [DOD] inkjet, yüksek çözünürlüklü HP yazıcılar, termal transfer yazıcılar), etiket yaz-yapıştır sistemleri, nokta vuruşlu ya da kazımalı metal markalama ve lazer markalama uygulamalarındaki farklı ürünler ile müşterilerimize üstün kaliteli çözümler sunmaktayız.

Bu geniş portföyümüzle başta gıda, içecek, otomotiv sanayi olmak üzere farklı sektörlerde müşterilerinin tüm kodlama ve markalama ihtiyaçlarına tek noktadan cevap vermekteyiz.

Kodlama ve markalama gibi ikincil bir prosesin müşterilerimizin karmaşık üretim süreçlerini aksatmamasına çok önem veriyoruz. Kendi bünyemizdeki uzman mühendislik, araştırma ve geliştirme, proje ve satış sonrası teknik ekiplerimiz sürekli olarak tedarik ettiğimiz makinelerin kusursuz hizmet etmesi, verimliliklerinin arttırılıp, toplam maliyetlerinin düşürülmesi için çalışmaktadır.

Hizmet anlayışımızın sürekliliğini sağlayabilmek için 2007 yılından beri ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemimizi kurduk. Bu sistemimizi 2017 senesinde başarı ile ISO 9001:2015 sertifikası ile güncelledik.

Uzman ekiplerimiz ile 1000'in üzerinde müşterimize 6000'in üzerinde makine ile güvenle hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Yıllardır faaliyet alanımızda saygın ve güvenilir bir firma olarak tanınıyoruz.
Faaliyetlerimizi hep aynı ciddiyetle sürdürmeyi taahhüt ediyoruz.

TEKNOSİN