Broşürü indirmek için lütfen formu doldurunuz

Macsa SPA C

Güvenilir ve Kaliteli CO2 Lazer Markalama

Macsa SPA C

Macsa SPA C ile yine kuralları değiştiriyor

SPA C - İhtiyaçlarınız ile beraber büyüyen ilk modüler lazer kodlama çözümü

- Güvenilir: SPA C IP54 koruma sınıfı ile tozlu ortamlarda çalışabilir. Ters hava devresi (RAF ©) sayesinde makinenizin içine toz ve kir dolmaz. Lensler sürekli hava akımı sayesinde markalamayı etkilyecek toz ve kirlilik barındırmaz.

- Çok Yönlü: SPA lazer sisteminin temel aldığı modüler sistem sayesinde her üretim hattının ve markalama tipinin ihtiyaçlarına cevap verir. Modüler tasarımı lensleri kurma, yazıcı kafa değişimi (EEP ©)  ve köşeli yada eşit olmayan yüzeylere 3D baskı seçeneğini kolaylaştırır. 

- Bağlantısallık: SPA tek başına çalışabildiği gibi farklı yazılım seçenekleri ile beraeber üretim hatlarınız ile beraber takım olarakta çalışabilir: OPTIMA üretim hattınızın gerçek zamanlı kontrolü için; etiket tasarlama, yaratma ve bastırma için NICELABEL; istediğiniz zaman baskı başlatma ve uygulama için iLABEL; Macsa teknik ekibi tarafından uzaktan yönetimi için REMOTE CONTROL. 

- Hassasiyet: SPA lazer makineleri yüksek kaliteli lensler ile çalışır. Titreşim Telafi Sistemi (VCS ©) yüksek hızlı hatlarda bile yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi sağlar.  

- Basitlik: Lazeri kontrol eden Marca © yazılımı operatörlere baskıyı tekrar tasarlamaktan üniteyi kontrol etmeye kadar birçok farklı seçeneği basit bir dil ile sunar. Entegrasyonu ve kurulumu kolaylaştırmak için çok sayıda uygulama örneği ve yardım materyali ile beraber sunulur.  Grafiksel kullanıcı arayüzü ile beraber gelir. 

- Uyumluluk: Herbir üretim hattının ihtiyacı (hız, yeni materyal, daha kompleks grafikler and mesajlar vb.) farklıdır. Macsa farklı aksesuar opsiyonları ile lazer markalama ünitelerini optimize eder ve en yüksek performansı almanızı sağlar. Designed by MAE