Broşürü indirmek için lütfen formu doldurunuz

Leibinger JET2neo EP Inkjet Kodlama

Yumurta Kodlama için Özel Olarak Geliştirilmiş Çözüm

Leibinger JET2neo EP Inkjet Kodlama

Inkjet (mürekkep püskürtmeli) yazıcılar, yumurta ve yumurta kartonlarını kodlamak için maksimum esneklik sağlar. Bu yazıcılar herhangi bir ambalaj malzemesini ve  yumurta kabuğunun kendisini sabit veya değişken bilgilerle kodlamak için kullanılabilecek en uygun çözümü sunar. Temassız baskı sayesinde, farklı boydaki yumurtalar yazıcı kafasını yeniden ayarlanmasına gerek kalmadan güvenli ve güvenilir bir şekilde kodlanır.

LEIBINGER'in esnek yazıcı kafası sayesinde kodlama alanını ihtiyaçlarına göre yumurtanın herhangi bir yere yerleştirilebilirsin. Seçim tamamen senin ! Paul LEIBINGER, yumurta endüstrisi için özel olarak, yumurta tasnif makinesindeki koşulların çok sıkışık olduğu durumlarda bile, yumurtaların üstüne kodlama kolaylıkla yapılmasını sağlayan özel dirsek yazıcı kafası geliştirdi.

Kolay entegrasyon! LEIBINGER yumurta yazıcıları Moba ve Diamond yumurta tasnif ve paketleme makineleriyle uyumludur. Tüm arayüzler, bağlantılar ve kablo setleri ile birlikte gönderilir, hızlı ve kolay entegre edilir. Yumurta tasnif makinesine tam entegrasyon, sistemdeki tüm yazıcılar için yazdırma verilerindeki herhangi bir değişikliğin otomatik olarak uygulanması ve son kullanma tarihine otomatik güncellemeler gibi çok büyük avantajlar sağlar. Ayrıca her bir yumurtanın kendisine özgü bilgi ile kodlanmasını sağlar.

Paul LEIBINGER, tüm yumurta üreticilerine yumurta ve yumurta kartonları, FDA ve AB uyumlu gıda sınıfı mürekkepleri, toz ve püskürtme sularına karşı koruma için opsiyonel IP-65 koruma sınıfı ve Sealtronic© (otomatik meme kapama) özelliği  de dahil olmak üzere eksiksiz bir çözüm sunmaktadır.Designed by MAE