İçecek Sektörüne Özel Kodlama Çözümleri - 2

Güvenilir | Yüksek Performanslı | Ekonomik Etiket Yaz-Yapıştır Makineleri

İçecek üretim hatlarında ihtiyaç duyulan olan kodlama teknolojilerinden biri de etiketli yaz-yapıştır sistemlerdir. Kolilere veya paletlere çeşitli ebatlarda etiketi üretim hattının yanı başında anlık olarak basmak ve otomatik olarak ürünlerin üzerine yapıştırmak mümkündür.

Koli Etiketleme için Teknoprint YYS

Sıyırmalı olan Teknoprint YYS modeli ile koliler hareketli halde iken etiketlenir, kolileri durdurmaya ihtiyaç yoktur. Hat hızı 12 m/dk'ya kadar anlık etiketleme yapmak mümkündür. Teknoprint sıyırmalı modeller YYS 100 ve YYS 150 ile ister 100 mm, ister 150 mm etiket genişliğinde uygulama yapabilirsiniz.

Aşağıdaki fotoğrafta Teknoprint YYS ile kolilerin üzerine barkod içeren etiketin uygulanması gösterilmiştir. İstenirse aynı makine yan çevrilerek kolilerin yanına da uygulama yapılabilmektedir.

Uygulama videosu için: https://youtu.be/CPwbj8jtZTQ

1.JPG

Ekonomik Koli Etiketleme Çözümü Teknoprint Compa S

İlk yatırım maliyeti çok uygun olan Teknoprint Compa S modeli ile etiketleri otomatik şekilde yazıp yapıştırarak işçilik maliyetlerinizi düşürebilir ve sadece birkaç ay içerisinde kara geçersiniz.

2.JPG

Palet Etiketleme Çözümleri

Türkiye ve çevre ülkelerde 200'ün üzerinde uygulama noktası ile Teknosin palet etiketleme konusunda uzman bir firmadır. Palet etiketlemeye olan ihtiyaç gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle SAP gibi, işletmelerde giderek daha sıkça kullanılan ERP programlarının getirdiği otomasyon desteği ile palet etiketleme makinelerinin kullanımı giderek artmıştır. Bu makineler her müşteriye özel, üzerinde ürün çeşidi, adet, kg bilgisi, müşteri adı, adresi, SSCC kodu, logo ve grafikler olan etiketleri, değişken bilgileri sistemden otomatik olarak çekerek yazmakta ve palet üzerine otomatik olarak uygulamaktadır. Paletin bir, iki veya üç yüzü üzerinde, paleti çevirmeye ihtiyaç kalmadan etiket yapıştırmak mümkündür.

yyp.JPG

Teknosin otomatik yaz-yapıştır etiketleme işinde 20 yılı aşan Mectec tecrübesinin yanına, 2019 yılında kendi palet etiketleme makinesi olan Teknoprint YYP modelini katarak bu ürünün yurt dışına ihracatına başlamıştır.

Mectec Palet Etiketleme için: https://www.teknosin.com.tr/mectec-etiketleme-cozumleri-yaz-yapistir-palet-etiketleme

Teknoprint Palet Etiketleme için: https://www.teknosin.com.tr/teknoprint-etiketleme-cozumleri-yaz-yapistir-yyp

İşletmenize özel çözümleri konuşmak, ürünler hakkında daha fazla bilgi almak ve ücretsiz demo talep etmek için bize ulaşın: https://www.teknosin.com.tr/iletisim