E-MARK: Bataryalı, Seyyar, Ekonomik, Markalamayı Keşfedin

E-mark seyyar, bataryalı ve kendi üzerinden programlamayı mümkün kılan bağımsız ve harika bir markalama makinesidir.

Standart 18V Lityum iyon şarj edilebilir bataryası, hafif olması ve son derece ergonomik yapısı E-Mark'ı endüstrinin en çok tercih edilen seyyar markalama makinesi haline getirdi. Dışardan herhangi bir bağlantı gerektirmeyen, bu tamamen özerk markalama makinesi ağır, büyük veya erişimi zor parçaların markalanması için mükemmel bir seçimdir. Sağlam, dayanıklı ve güvenilir olan E-Mark'ın gelişmiş mekanik hassasiyeti, diğer kodların yanı sıra, datamatrix (DMC) kodları için de mükemmel üstün kaliteli markalama sağlar.

Piyasadaki en hafif taşınabilir endüstriyel nokta vuruşlu markalama sistemi olmasına rağmen 62 HRC sertliğe kadar pek çok malzemede kullanılabilir. Plastikten çeliğe kadar pek çok malzemeyi rahatlıkla markalar.

Entegre yazılımı, klavyesi ve simgeye dayalı menüleri, markalama makinesi üzerinde markalama dosyasının doğrudan oluşturulmasına ve değiştirilmesine olanak tanır. İstenirse bu dosya Windows tabanlı herhangi bir PC'de hazırlanarak da makineye aktarılabilir. Kullanım kolaylığı ve esnekliği artırmak için makinenin yazılımı sürekli yenilenmektedir.