Avrupa’nın En İyi Leibinger Temsilcisi ödülü 4. kez Teknosin’in

2000 yılından beri Endüstriyel Kodlama ve Markalama alanında faaliyet gösteren şirketimiz sektördeki gücünü katlayarak son yıllarda Avrupa'da da başarılarıyla iz bırakmaya başladı.

17 yıldır Leibinger distribütörü olan şirketimiz, Leibinger'in "Avrupa'nın En İyi Temsilcisi" ödülünü ilk olarak 2014 yılında aldı ve takip eden 2015, 2016 yıllarında da aynı ödüle layık görülerek başarısını taçlandırdı.

Leibinger'in 2017 yılı değerlendirme raporunda 4.kez "Avrupa'nın En İyi Leibinger Temsilcisi" unvanına layık görülen şirketimiz, Tuttlingen'de yapılan törenle 4.kez ödül kazanmanın mutluluk ve gururunu yaşadı.

Leibinger Satış Direktörü Alexander Deuchert'in "Teknosin gibi olağanüstü başarılı bir ortağa sahip olmaktan dolayı minnettarız." sözlerinden aldığımız ilhamla, biz de bu başarıda emeği geçen tüm çalışanlarımız, değerli müşterilerimiz ve saygıdeğer iş ortaklarımıza yürekten teşekkür ediyor birlikte daha büyük başarılara ilerlemeyi temenni ediyoruz.

Link: https://leibinger-group.com/en/leibinger-group/news/current-news/news-article/leibinger-honors-turkish-distributor-teknosin/